Star wciąż liderem, w sobotę mecz na szczycie

Star wciąż liderem, w sobotę mecz na szczycie

Piłkarze Staru Starachowice odnieśli 20. zwycięstwo w tym sezonie ligowym i utrzymali pozycję lidera czwartej ligi świętokrzyskiej. „Zielono-czarnych” w najbliższą sobotę czeka mecz z wiceliderem rozgrywek – rezerwami pierwszoligowej Korony Kielce.

Podopieczni Tadeusza Krawca pokonali w ostatniej serii spotkań drużynę Pogoni Staszów 4:0 i dołożyli kolejne trzy punkty do swojego dorobku. Star ma już na koncie 62 oczka i o trzy punkty wyprzedza w ligowej Koronę II Kielce. Drużyna wicelidera ma jednak do rozegrania jedno zaległe spotkanie.

Starachowiczanie w następnej kolejce ligowej zagrają na wyjeździe z ekipą z Kielc. Mecz zostanie rozegrany w dniu 14 maja (sobota), a jego początek zaplanowano na godzinę 17.00. Trzymamy kciuki za korzystny rezultat w starciu z Koroną!

Star Starachowice – Olimpia Pogoń Staszów 4:0 (1:0)

Bramki zdobyli: Włodzimierz Puton (26.), Wiktor Chomczenko 2 (66, 68) oraz Artur Kidoń (86.)

Star: Hubert Banach — Bartosz Gębura, Marcin Kaczmarek, Maciej Styczyński (68. Karol Malec), Mateusz Jagiełło, Michał Kozakiewicz, Piotr Stefański (83. Klaudiusz Marzec), Włodzimierz Puton (70. Artur Kidoń), Bartosz Szydłowski (80. Karol Kopeć), Artur Dumaniuk, Wiktor Chomczenko (83. Patryk Kosztowniak).

Źródło: Urząd Miejski w Starachowicach

Previous Jubileusz 30-lecia Teatru Muzycznego nad Kamienną "Starachowianie".
Next Starachowicka Strzała kojarzy się z wiatrakami

Może to Ci się spodoba

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

20 milionów zł. dla Starachowic. Stadion Miejski zostanie zmodernizowany

Stadion Miejski w kompleksie sportowym przy ulicy Szkolnej zmieni się nie do poznania. Gmina Starachowice pozyskała 20 milionów złotych z Programu Inwestycji Strategicznych na rozbudowę i przebudowę infrastruktury sportowej na

Oferta organizacji pozarządowej

Prezydent Miasta Starachowice podaje do publicznej wiadomości ofertę Klubu Sportowego Sportów Siłowych i Kulturystyki „Wiking” – zgodnie z art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. W związku

Paweł ,,LOJAK” Kozarzewski przyleci do Starachowic

W ramach wydarzenia Spotkanie z Pasją Gwiazdy Sportu Lotniczego organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ze starachowiczanami spotka się wyjątkowy gość – motoparalotniowy Mistrz Polski, Europy i Świata! Mowa

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź